Kariera

Praca w Sopem Niepołomice.

  1. Home
  2. Main menu
  3. Kariera

Oferty pracy

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, jesteś chętny na nowe wyzwania lub interesuje Cię nowa technologia- dołącz do nas! Poszukujemy ludzi ambitnych, kreatywnych ,ceniących dobrą współpracę i atmosferę w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany , zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj za pomocą formularza poniżej.

Staże i praktyki zawodowe

Czas na staż!

Praktyki/Staże w naszej firmie stawiają na rozwój młodych ludzi, który umożliwi im lepsze odnalezienie się na rynku pracy. Właśnie dlatego nie należy odrzucać nadarzających się możliwości odbycia stażu albowiem będzie on dla Was szansą na zdobycie doświadczenia oraz zapoznanie się z mechanizmem działania naszego przedsiębiorstwa.

Jeśli więc jesteś studentem ostatniego roku studiów aplikuj za pomocą formularza poniżej.

verification code
 Wszelkie dane przesłane w tej wiadomości będą poufne i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane są podawane dobrowolnie i ich przesłanie wykonywane jest w celu dalszego kontaktu zwrotnego. Pełną informację na temat przetwarzania danych przez Sopem.pl można znaleźć na stronie dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Proszę o zaznaczenie tej kratki jeśli wyrażają Państwo zgodę na przesłanie tych danych (wymagane)

Dane adresowe
  • Sopem sp. z o.o
  • Ul.Rudolfa Diesla 9
  • Sektor G
  • 32-005 NIEPOŁOMICE
  • Telefon kontaktowy:
  • 12 417 68 00 (RECEPCJA)
O nas

Somfy Group to światowy lider na rynku napędów i sterowników do bram, rolet i żaluzji, instalowanych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych.