Szlachetna Paczka 2017 zakończona ! Dziękujemy !

Drodzy SOPEM- owi Darczyńcy,
Celem SZLACHETNEJ PACZKI jest pomoc innym tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Pomagając im , staramy się wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Was pomocy – wydobywamy piękno z rodziny, sprawiamy, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę.

Dzięki Waszej hojności udało się nam ją zaopatrzyć w przedmioty AGD oraz w żywność, chemię , odzież a także w małe podarunki dla dzieci. Ze środków finansowych jakie zostały zebrane poprzez aukcję oraz „wędrujące” puszki po firmie ( w sumie 3325 zł) zostały zakupione : vouchery do salonu obuwniczego, lodówka, piekarnik, czajnik elektryczny, mikser, suszarka etc., koce, ręczniki, pościel, środki chemiczne, środki higieny osobistej, artykuły szkolne, patelnie, żywność etc. Zostały przekazane również kuchenka elektryczna, poduszki, kołdry, odzież, żywność, obuwie etc.

 

Poniżej możecie znaleźć relacje z wręczenia paczki Rodzinie:

Dzieci najpierw były zmieszane całą sytuacją. Były bardzo zawstydzone na widok takiej ilości paczek oraz osób które je wnosili. Po naszych namowach bardzo powoli zaczęły odpakowywać prezenty. Wielka radość pojawiła się po odnalezieniu paczki z samochodem oraz piłką. Dzieci pokazywały po kolei strażakom jakie fajne rzeczy dostały. Pani Małgosia na widok lodówki popłakała się. Zaniemówiła na widok zdjęcia darczyńców. Była bardzo wzruszona.

 

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

"Nie potrafię wyrazić słowami co czuję. To jest niesamowite! Nie wierzę, po prostu nie wierzę w to szczęście. To nie do wiary że obcy ludzie potrafią tyle dać. Dziękujemy. Jesteście wspaniałymi ludźmi." Kochani, obdarzyliście rodzinę , tym co najcenniejsze- dobrym sercem. I za to Wam bardzo dziękujemy !

Dane adresowe
  • Sopem sp. z o.o
  • Ul.Rudolfa Diesla 9
  • Sektor G
  • 32-005 NIEPOŁOMICE
  • Telefon kontaktowy:
  • 12 417 68 00 (RECEPCJA)
O nas

Somfy Group to światowy lider na rynku napędów i sterowników do bram, rolet i żaluzji, instalowanych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych.