Specjalista ds.Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Sopem - Specjalista ds.Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

  1. Home
  2. Main menu
  3. Kariera
  4. Specjalista ds.Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Budowanie kultury “0 wypadków” w organizacji poprzez promowanie i egzekwowanie standardów bezpiecznej pracy, właściwych zachowań i dobrych praktyk
    • Aktywne wspieranie/lub prowadzenie akcji i inicjatyw związanych z bezpieczeństwem pracy i ochroną środowiska
    • Tworzenie szczegółowych instrukcji BHP oraz szacowanie ryzyk na poszczególnych stanowiskach pracy
  • Doradztwo w zakresie organizacji, metod pracy i ergonomii
  • Przedstawianie planów redukcji/eliminacji ryzyk związanych z bezpieczeństwem pracy
  • Prowadzenie szkoleń BHP dla pracowników
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków w pracy, w drodze do lub z pracy; sporządzanie kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji
    • Prowadzenie powypadkowych analiz 8D
  • Monitorowanie zgodności z przepisów wewnętrznych z aktualnymi aktami prawnymi
  • Udział w przekazywaniu do użytku nowych lub przebudowywanych obiektów albo ich części, w których przewiduje się pomieszczenia pracy, maszyny i urządzenia produkcyjne oraz inne urządzenia mające wpływ na warunki pracy i bezpieczeństwo Pracowników
  • Aktywne informowanie pracowników o wyznaczanych standardach i zmianach w zakresie BHP i ochrony środowiska
    • Przygotowywanie stosownych analiz i raportów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby i higieny pracy oraz innych obowiązujących przepisów z zakresu BHP i ochrony środowiska.
  • Posiadanie aktualnych uprawnień Inspektora BHP.
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy.
  • Umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2.

        OFERUJEMY :

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Zajęcia sportowe (Karta OK System)
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Rynkowe wynagrodzenie dostosowane do kompetencji i doświadczenia

Dane adresowe
  • Sopem sp. z o.o
  • Ul.Rudolfa Diesla 9
  • Sektor G
  • 32-005 NIEPOŁOMICE
  • Telefon kontaktowy:
  • 12 417 68 00 (RECEPCJA)
O nas

Somfy Group to światowy lider na rynku napędów i sterowników do bram, rolet i żaluzji, instalowanych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych.