Aktualności

Have a nice holiday! Udanych wakacji !

Wyróżnienia dla Liderów Rynku Stolarki zostały przyznane już po raz dziewiąty w 17 kategoriach. Celem konkursu jest uhonorowanie producentów oraz dostawców komponentów do produkcji drzwi i okien, którzy poprzez najwyższej jakości produkty i rozwiązania stale wpływają na wzrost komfortu i bezpieczeństwa użytkowników w domach i mieszkaniach.

Pogoda w sobotnie popołudnie zaskoczyła chyba wszystkich! Długo wyczekiwane słońce i przyjemna temperatura zachęciły rodziców i ich pociechy do wspólnej zabawy na pikniku, adresowanym specjalnie dla pracowników Sopem.

Dzieci z pewnością nie mogły narzekać na nudę. Od początku o ich dobrą zabawę dbała ekipa z  Bajkolandu wraz z Spidermenką. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zarówno miłośnicy sportu, jak i aktywności artystycznych.

Sporo emocji wywoływały konkursy, w których uczestniczyli nie tylko dzieciaki ale i dorośli - znakomita integracja. Najmłodsze dzieci, których na pikniku nie brakowało, ustawiały się w kolejce do malowania twarzy, zdezorientowani rodzice nie poznawali własnych pociech.Smaczny grill towarzyszył nam przez cały czas a cukrowa wata cieszyła się popularnośćią nie tylko wśród  najmłodszych :)

Szczególne podziękowania dla Wszystkich Pracowników ,którzy wsparli  nas podczas  zwiedzania fabryki  i z ochotą na ten czas zamienili się w Przewodników Sopem !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czerwcu 2017 rozpoczęliśmy  budowę nowego skrzydła fabryki której powierzchnia całkowita wyniesie 8500mkw.Nowa przestrzeń zostanie zagospodarowana jako magazyn EEDP oraz jako pomieszczenia wspierające z zakresu laboratorium.

Dane adresowe
  • Sopem sp. z o.o
  • Ul.Rudolfa Diesla 9
  • Sektor G
  • 32-005 NIEPOŁOMICE
  • Telefon kontaktowy:
  • 12 417 68 00 (RECEPCJA)
O nas

Somfy Group to światowy lider na rynku napędów i sterowników do bram, rolet i żaluzji, instalowanych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych.